גם בזמן המלחמה: אסור להתעלם מהאנושיות של פלסטינים ושל ישראלים. אסור להקטין עוולות כנגד אף קבוצה או להתכחש לסבל של האחר.

המחנה הפרו אנושי מבקש להיאבק בשתי מגמות: מצד אחד דה-הומניזציה של ישראלים ויהודים בכלל, ומנגד דה-הומניזציה של עזתים ושל פלסטינים, ומוסלמים ברחבי העולם. בעת שנדמה שכמעט כולם מזדהים ומזדהות כעת כפרו-ישראל או פרו-פלסטין, ואוטמים את ליבם לבני האדם בצד השני, אנחנו קוראים לחזק את הקול הפרו-אנושי!

מי אנחנו ומה המטרות שלנו?

המחנה הפרו-אנושי הוא רשת של ארגונים, פעילות ופעילים, שהוקמה על ידי אמנסטי אינטרנשיונל ישראל עם פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר. זהו בית לכל אדם, קבוצה או ארגון ששותפים לרוח הפרו-אנושית ומתנגדים לדה-הומניזציה של ישראלים ופלסטינים, ומוסלמים ויהודים ברחבי העולם. בשלב זה הרשת כוללת את הארגונים קול רבני לזכויות אדם, פורום משפחות שכולות ישראלי-פלסטיני בעד שלום, מחזקים, ההתארגנות פסיכואקטיב ועומדים ביחד.

מול השיח המקוטב, הפרו-פלסטיני מול הפרו-ישראלי, אנחנו מעוניינים.ות להפיץ קול פרו-אנושי בהיר בישראל ובעולם ולהניע אנשים מחד צדדיות לפרו-אנושיות. אנחנו שואפים.ות לגבש מחנה שמגיב לשיח הציבורי הרעיל, משנה אותו ורואה את האנושיות של כל הצדדים.

מה אתכם?

בשעה איומה כזו, צריך לזעוק את המובן מאליו. חייבים עסקת חטופים עכשיו, לפני שלא יהיה את מי להחזיר. חייבים לעצור את הרעבת האוכלוסיה האזרחית.
פעלו עכשיו! חיתמו על מכתב שיישלח לחברי קבינט המלחמה: עצרו את הרעב של תושבי עזה, אפשרו הכנסת סיוע הומניטרי באופן מיידי!
"ישראלים ופלסטינים מרגישים באופן טבעי צורך להגן על עצמם"
אני יתומת צה"ל מגיל שנתיים ושמונה חדשים וכאב האבדן הוא חלק משמעותי ממני.
Website By Minuf